jazdime na wordpresse

Tvorba webových stránok vo wordpresse

Tvorba webových stránok vo wordpresse je tou správnou cestou, pokiaľ ste sa rozhodli, že si zriadite svoj vlastný web. Je to najpoužívanejší redakčný systém pre tvorbu webov bez znalosti programovania. Milióny stránok na celom svete sú postavené práve na tomto systéme.

Obrovskou výhodou je neskutočne veľká komunita užívateľov s čím je spojená aj výborná podpora samotného systému a tiež neustály vývoj. Mimo iného tento redakčný systém ponúka aj šablóny (témy, vzhľad stránky) a pluginy (zásuvné moduly), zdarma a samotný wordpress je taktiež zadarmo.

Tvorba webových stránok
Tvorba webových stránok – wordpress

Tvorba webových stránok pomocou tohto redakčného systému je to čo Vám ponúkame aj my!

 

Prečo práve webové stránky vo wordpresse?

 

  • Je to najpopulárnejší a najpoužívanejší redakčný systém na tvorbu webov, e-shopov, jednoduchých, ale aj zložitých webových projektov.

 

  • Je zadarmo – celý redakčný systém je postavený na GNU GPL licencii – čiže určený na voľné použitie.

 

  • Podporuje množstvo jazykov – tento publikačný systém na tvorbu webov je preložený do množstva jazykov vrátane SK a CZ.

 

  • Obrovská komunita – množstvo užívateľov znamená veľmi dobrú podporu systému a pravidelné vylepšovanie

 

  • Pluginy a šablóny zadarmo – množstvo funkčných šablón a pluginov

 

 

Tvorba webových stránok, nie je len o redakčnom systéme, šablónach a pluginoch. Je to hlavne o dobrom nápade, o budovaní vašej značky, o propagácií svojho výrobku alebo služby.

 

Nestačí si zriadiť free-hosting s doménou 3.radu, nainštalovať si tam wordpress, ktorý je tiež na voľné použitie, umiestniť na webovú stránku šablónu a pluginy zdarma. Skopírovať nejaký demo obsah a nedajbože niekde skopírovať články a obrázky aby váš web vyzeral dobre, a myslieť si, že ste si práve postavili web úplne zadarmo a budete ním reprezentovať seba, svoju značku, produkt.

Takto to nefunguje priatelia! To nie je cesta, ktorou by ste sa chceli vydať, verte mi. Celý takýto web pôsobí lacno nech urobíte akékoľvek grafické úpravy.

 

Nezúfajte vieme spôsob a poznáme cestu.

 

Tvorba webových stránok je oveľa zložitejší proces. Správne postavený web je vašou vizitkou, vaším „oblečením“, je to „účes“, ktorý ste si ráno spravili, je to spôsob vášho správania na verejnosti – je to spôsob ako vystupujete na internete, a záleží od toho ako vás bude vnímať okolie.

 

Ak si doma na seba natiahnete len tepláky a tričko, ktoré je už vyblednuté a dávno nemoderné, vyjdete na ulicu tak vás uvidí pár susedov a tí vás riadne po ohovárajú. Na webovom priestore je takých susedov neskutočné množstvo!

Snažte sa preto na internete zapôsobiť! 

Jedným zo spôsobom ako zapôsobiť, je pravé vaša webová stránka, dajte si preto záležať na tom aby vás dôstojne reprezentovala.

Hovoríte, že neviete ako na to? Nič si z toho nerobte od toho sme tu predsa my.

 

Tvorba webových stránok je to čo ovládame a čo nás baví. Tak neváhajte a kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár. Dohodneme si online alebo telefonickú konzultáciu a určite spolu niečo vymyslíme.

 

Nezabudnite! – vaša spokojnosť, náš cieľ!  MAMspol-logo-biele.png