portfolio4

Spustenie webových stránok

Štvrtý krok pri tvorbe webu je síce posledným krokom na našej spoločnej ceste , ale je to pre vás ten najdôležitejší krok.   Po absolvovaní krokov: Prvý krok pri tvorbe webuDruhý krok pri tvorbe webu a Tretí krok pri tvorbe webu sme sa prepracovali do posledného, ale veľmi dôležitého kroku, kde konečne uvidíte výsledky nášho spoločného snaženia vo forme vášho webu.  

Štvrtý krok pri tvorbe webu – testovací režim a ostrý režim

 
  • Samotné spustenie webu (testovací režim) – predpokladajme, že Vaša nová stránka je skompletizovaná a všetko je podľa Vašich predstáv. Nasleduje testovacie spustenie webu do ostrej prevádzky, ale stále ešte v testovacom režime t.z., že stránka bude neustále nami sledovaná a zaťažovaná. Takzvaný mód údržby.
 
  • Samotné spustenie webu (ostrý režim) – po vyhodnotení spustenia stránky v testovacom režime, nasleduje ostrý štart webu.
 
  • Servis – po spustení Vašej stránky a po uhradení vopred dohodnutej čiastky za realizáciu Vášho projektu naša spolupráca nekončí! Tým, že ste nám prejavili dôveru a vybrali si práve nás na tvorbu Vašej stránky, Vám poskytneme servis (starostlivosť o stránku, úprava obsahu webu ….) stránky na týždeň GRÁTIS! následne s Vami spoluprácu buď ukončíme, alebo sa dohodneme na pravidelnom servise, spravovaní vašej stránky, či už vo forme dohodnutého paušálu, alebo jednorazových poplatkov (ceny za servis máme naozaj ľudové).
Samozrejme vieme aj zaškoliť buď vás alebo vami určeného človeka, do fungovania redakčného systému wordpress, ako pridávať na web články, stránky, obrázky atď. Toto školenie je takisto spoplatnené. Dĺžka zaškolenia a jeho cena závisí od rýchlosti chápania školiacej sa osoby. Mne to napríklad trvalo veeeľmi dlho.

Nebojte sa nie je to nič zložité. len to chce veľa skúšať a skúšať.

  Tvorba webových stránok je to čo ovládame a čo nás baví. Tak neváhajte a kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár. Dohodneme si online alebo telefonickú konzultáciu a určite spolu niečo vymyslíme.   Nezabudnite! – vaša spokojnosť, náš cieľ!  MAMspol-logo-biele.png