PROCES TVORBY WEBOVÝCH STRÁNOK

Ako pracujeme

1

Plánovanie

Na začiatku všetkého je kontakt. Zoznámime sa a my si vypočujeme čo potrebujete a dokedy. Následne si vymeníme kontakty a naplánujeme si časovo, nasledujúce práce a termín, kedy by ste chceli mať hrubý náčrt webovej stránky.

Áno dobre rozumiete, hneď na začiatku vám spravíme hrubý návrh, ako by web koncepčne  mohol vyzerať. Mnoho zákazníkov nevie čo presne chce, tak im ponúkneme nejakú možnosť a oni sa potom následne už vedia rozhodnúť, ako by ten ich web mal približne vyzerať.

To všetko je GRÁTIS!

Vizualizácia

Po úspešnom zoznámení sa a dohode ohľadom tvorby vašich stránok, vám spravíme vizualizáciu webu. Už na konkrétnej šablóne a s konkrétnymi pluginmi.

Vizualizácia bude obsahovať vami vybranú farebnú kombináciu, font písma, vzhľad a koncepciu menu. Typy a množstvo stránok, ktoré budú na stránke taktiež prekonzultujeme spoločne.

Čiže vizualizácia bude opäť len hrubý náčrt ale už prispôsobený vaším predstavám.

To všetko je ešte stále GRÁTIS!

2

3

Tvorba stránky

Schválením vizualizácie stránky sa dostávame do bodu tvorby samotného webu. V tomto kroku nám dodáte potrebné údaje k administrácii wordpressu, texty, ktoré chcete mať uvedené na stránke a takisto aj potrebné logá a obrázky.

V pravidelných krátkych intervaloch vám budeme poskytovať informácie a prehľady vykonaných prác. Zabezpečíme váš web pred útokmi z vonku a nastavíme jednoduchú SEO optimalizáciu.

To všetko je ešte stále GRÁTIS!

Spustenie webu

Po úspešnom postavení webovej stránky podľa vašich požiadaviek a doplnkovom nastavení nasleduje to najdôležitejšie – uvedenie vašej stránky do prevádzky. Dostanete sa do online priestoru kde môžete začať alebo pokračovať v budovaní svojej značky.

Kto je na webe toho je vidno, koho je vidieť o tom sa hovorí, o kom sa hovorí ľudia chcú poznať a spoznajú vás prostredníctvom vašej stránky. My chceme byť súčasťou budovania vášho Brandu.

Tak nás určite kontaktujte, čakáme práve na váš telefonát!

Toto už, ale GRÁTIS nie je! Cena je naozaj ľudová a dohoduje sa pre každý projekt zvlášť.

4

branding

Vďaka vašej novej stránke, z našej dielne vám pomôžeme zviditeľniť vašu značku.

Design

Navrhneme vám návrh dizajnu vašej stránky úplne zadarmo aj s vizualizáciou. Aby ste videli do čoho vlastne idete.

Servis

Poskytneme vám dodatočný servis k vašemu webu. Naša spolupráca skončí až sa vy rozhodnete.

Ste pripravení posunúť svoju značku ďalej?

Najmite si nás! Radi pre vás zhmotníme vaše sny.