písanie kódu

Realizácia vašich návrhov

Tretí krok pri tvorbe webu je samotná realizácia webu a kroky s tým spojené.

Predpokladajme, že už máme za sebou predošlé 2 kroky : Prvý krok pri tvorbe webu a Druhý krok pri tvorbe webu .

Predpokladajme tiež, že sa Vám návrh Vášho nového webu páči (ak sa Vám náš návrh nepáči, samozrejme ho vieme prispôsobiť Vaším požiadavkám)

Následné kroky:

 

Tretí krok pri tvorbe webu – dodanie obsahu

 

  • Dodanie obsahu – budeme od vás potrebovať obsah (články, fotografie, videá, Vaše LOGO, linky…), ktorý umiestnime na Vašu novú stránku.

 

  • Prístup k administrácií – pokiaľ ste si doménu a hosting zriadili vo vlastnej réžií, budeme od Vás potrebovať prihlasovacie údaje do administrácie WORDPRESSU (ďalej už len WP).
wordpress login
wordpress login
administrácia wordpress
administrácia wordpress

Takisto budeme potrebovať kontakt na Váš hosting alebo prístup do administrácie hostingu pre prípadné nastavenia a komunikáciu s podporou hostingu v prípade potreby.

 

Tretí krok pri tvorbe webu – téma a pluginy

 

  • Téma – šablóna – vzhľad – zakúpenie šablóny WP s licenciou s našou pomocou samozrejme (platbu zrealizujete Vy! Dostanete daňový doklad, ktorý si viete dať prípadne do nákladov)

 

  • Potrebné pluginy – zakúpenie, inštalácia a aktivácia nevyhnutných pluginov pre správny a bezpečný chod Vašej stránky (platbu zrealizujete Vy! Dostanete daňový doklad, ktorý si viete dať pripadne do nákladov).

Realizácia projektu

 

  • Realizácia webu – dohodneme si termín do kedy potrebujete mať web pripravený na spustenie už s kompletným nastavením (dĺžka realizácie závisí samozrejme od náročnosti projektu od 2 – až do 10 dní). Počas realizácie vás samozrejme budeme informovať o dosiahnutých zmenách na vašej webovej stránke.

 

  • Doplnkové služby – medzi doplnkové služby, ktoré Vám poskytneme GRÁTIS patrí: preklad pluginov a šablón do SK jazyka (nakoľko väčšina z nich je v jazyku ANJ).

 

Tvorba webových stránok je to čo ovládame a čo nás baví. Tak neváhajte a kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár. Dohodneme si online alebo telefonickú konzultáciu a určite spolu niečo vymyslíme.

 

Nezabudnite! – vaša spokojnosť, náš cieľ!  MAMspol-logo-biele.png