otázky a odpovede

F.A.Q.

Otázky pred predajom

Najdôležitejšie otázky a ich odpovede.

Podrobný popis ako to funguje nájdete v kategórií článkov Ako to funguje.

Áno naozaj prvé 3 zo 4 krokov sú úplne zadarmo. Prečo? Lebo nechceme od vás pýtať peniaze za niečo čo ešte nefunguje a nie je také ako ste si to predstavovali. Netešila by nás odmena za takú prácu.

Je to jeden z najjednoduchších a najpoužívanejších redakčných systémov na správu a stavanie webov bez znalosti kódovania. Je užívateľsky prívetivý, takže sa sním naučíte ľahko pracovať aj vy.

 
 

 

 

Samozrejme pokiaľ ešte nemáte doménu a hosting radi vám s tým pomôžeme. Bližšie informácie o tejto téme nájdete v našom blogu.

Áno. Poskytujeme aj tieto služby – analýza a optimalizácia webových stránok. Tu si treba ale uvedomiť, že v určitých momentoch bude váš živý web offline.

Všeobecné otázky

Kontaktovať nás môžete viacerými spôsobmi. Najideálnejším spôsobom pre nás je nadviazanie kontaktu prostredníctvom kontaktného formuláru. 

Na každej stránke úplne dole vo footri sa nachádzajú 4 ikonky: telegram, telefón, messenger a e-mail. Po ich stlačení budete presmerovaní priamo na náš kontakt.

Ako dlho trvá vytvorenie jednej webovej stránky?

Čas, ktorý potrebujeme na vytvorenie jednej webovej stránky záleží hlavne od náročnosti projektu a aj od klienta čiže od vás.

Čím rýchlejšie nám dodáte potrebné informácie, materiály a rozhodnutia, tým skôr budete online.

Môžem získať doménu a hosting zadarmo?

Áno samozrejme môžete, ale neodporúčame vám to. Doména 3. rádu je prakticky nevyhľadateľná a free hostingy neposkytujú dostatočné služby aj čo sa bezpečnosti a podpory týka. Viac sa dočítate na na šom blogu.

Poskytujete aj služby po vytvorení stránky?

Postavením webu a jeho uvedením do prevádzky sa samozrejme naše cesty nemusia rozísť. Veľmi radi vám budeme váš web spravovať dokedy budete chcieť či už za nejaký malý paušál alebo za jednorazové platby. Viac k tejto téme sa dočítate na našom blogu alebo prostredníctvom kontaktných stránok.

SEO

Základné nastavenie vašej stránky pre SEO optimalizáciu je samozrejmosťou.

UX & UI

Nastylujeme váš web do užívateľsky pr´jemného a hlavne funkčného prostredia.

Bezpečnosť webu

Zabezpečíme váš web pred spamom a inými nechcenými útokmi na váš web.