Doplnkové služby

Doplnkové služby – servis po zriadení webu

Doplnkové služby alebo servis po zriadení webu v sebe zahŕňa možnosť týchto služieb.

  • pravidelné zálohovanie webu – pokiaľ vám to neposkytuje váš webhosting ako službu.
  • zabezpečenie webu
  • servis obsahu
  • rozširovanie funkčnosti stránky
  • a ďalšie
Doplnkové služby
Doplnkové služby – bezpečnosť
Doplnkové služby
Doplnkové služby – dizajn

 

Pravidelné zálohovanie webu

 

Pravidelná záloha vášho webu je kľúčová. Stačí, že si aktualizujete nejaký plugin alebo šablónu, zmeníte nejakú drobnosť v nastaveniach wordpressu to všetko môže spôsobiť nefunkčnosť webu.

A to predsa nikto z nás nechce. Murphyho zákon je, že sa vám to stane vtedy keď to najmenej čakáte. Ak ale máte zálohu stránky a nahrajete ju naspäť na web tak sa všetko vráti do pôvodného stavu a vyhnete sa chybe, ktorú ste spravili.

 

Doplnkové služby – zabezpečenie webu

 

Ako som už spomínal v článku Tvorba webových stránok vo wordpresse samotný WP je voľne šíriteľný. Takže býva aj terčom častých útokov. Práve preto je zabezpečenie vašej webovej stránky nesmierne dôležité, nakoľko tam zhromažďujete citlivé informácie. Nám sa na zabezpečenie wordpress stránok najviac osvedčil plugin wordfence.

 

Doplnkové služby – servis obsahu

 

Je to služba, ktorou vám vieme zabezpečiť na základe vašich požiadaviek dopĺňanie článkov, stránok, obrázkov, informácií na vašu webovú stránku.

 

Rozširovanie funkčnosti stránky

 

Jedna sa o službu, ktorou dokážeme na základe vašich požiadaviek rozšíriť funkčnosť stránky o ďalšie pluginy atd… Napríklad poskytujete ubytovanie pre x hostí počas celého roka. Najprv sme vám vytvorili prezentačný web. Časom sa vám návštevnosť vášho ubytovacieho zariadenia tak zvýšila, že v tom začínate mať chaos, Tak sa rozhodnete, že by bolo dobre umiestniť na vašu stránku rezervačný plugin.

Vtedy nás neváhajte kontaktovať a my vám vašu požiadavku radi splníme bookingostrozovic.online

 

 

Tvorba webových stránok je to čo ovládame a čo nás baví. Tak neváhajte a kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár. Dohodneme si online alebo telefonickú konzultáciu a určite spolu niečo vymyslíme.

 

Nezabudnite! – vaša spokojnosť, náš cieľ!  MAMspol-logo-biele.png