stretnutie

Analýza, návrh, vízia vašich predstáv

Pokiaľ už máme jasno v tom čo chceme, potrebujeme a ako to dosiahneme (rozpísali sme si to v článku Prvý krok pri tvorbe webu), tak sa môžeme s chuťou pustiť do časti: druhý krok pri tvorbe webu – oslovenie, analýza, návrh.

 

Druhý krok pri tvorbe webu – prvotný kontakt

 

  • Kontakt – prostredníctvom kontaktných informácií uvedených na stránke webu Kontakt – M.A.M. spol. nás môžete kontaktovať akoukoľvek formou. Na každý telefonát, správu e-mail alebo iný kontakt vám určite odpovieme. Nemusíte sa báť osloviť nás, nehryzieme a ani vám nič nebudeme účtovať. Je to ale jediný spôsob ako zistiť čo vy chcete a potrebujete a či vám to my vieme splniť.

Vízia

 

  • Vízia – po prvotnom kontakte si vypočujeme Vaše potreby, ciele, vízie. Rozanalyzujeme Vaše požiadavky (nemusíte sa báť s nami komunikovať, nebudeme používať výrazy, ktorým nerozumiete a ak áno budeme sa snažiť Vám to zrozumiteľne vysvetliť).
  • Layout webu – alebo rozloženie stránky. Dohodneme sa spolu na rozložení webu (koľko stránok má mať Váš budúci web, či má byť stránka rozdelená na niekoľko stĺpcov, či tam chcete panel s widgetmi – widgety sú nezávislé prvky webu, ktoré rozširujú funkcionalitu.)

Typ webu

 

  • Typ webu – pomôžeme Vám s výberom typu webu (blog, e-shop, magazín, prezentačná stránka …..). Výber typu webu je prakticky základ budovy alebo torzo sochy, je to smerovanie ktorým sa chcete spolu so svojou webovou stránkou vydať. Aj s týmto výberom vám veľmi radi pomôžeme.

Druhý krok pri tvorbe webu – bezplatný návrh webu

 

  • Bezplatný návrh webu – pripravíme Vám jednoduchý a hlavne bezplatný, hrubý návrh webu. Následne sa rozhodnete, či nadviažeme spoluprácu alebo našu konzultáciu ukončíme a zaželáme si veľa pracovných úspechov. Tu naša spolupráca samozrejme nekončí. Kedykoľvek sa rozhodnete pre našu spoločnosť  M.A.M. spol. budeme tu pre vás.

 

Tvorba webových stránok je to čo ovládame a čo nás baví. Tak neváhajte a kontaktujte nás cez náš kontaktný formulár. Dohodneme si online alebo telefonickú konzultáciu a určite spolu niečo vymyslíme.

 

Nezabudnite! – vaša spokojnosť, náš cieľ!  MAMspol-logo-biele.png